Кошик
7 відгуків
Магазин Топ Твердотоп
+380 (98) 747-92-42
+380 (95) 527-70-60
Додати відгук

Про нас

Наш інтернет магазин «ТопТвердотоп» був заснований на багатовіковому досвіді роботи в сфері оптових і роздрібних продаж кліматичної техніки не тільки в межах України, а й за її межами.

Наша команда, вже не перший рік поспіль, займає  на ринку опалення лідируючі позиції. І все це не просто випадковість... Вся справа в тому, що ми не просто магазин кліматичної техніки – ми згуртована команда спеціалістів. Основна задача нашого персоналу – це не просто продати котел, або комплектуючі ... ми намагаємось на всі 100 % задовольнити потребу клієнта. Бо кожен проект індивідуальний та підхід до кожного має бути свій.

На сьогоднішній день ми представляємо собою мережу інтернет – магазинів, роздрібний магазин, склад з постійною наявністю товару.

Кожен працівник нашої команди регулярно проходить навчання, завдяки чому підвищує свою кваліфікацію та рівень знання. Загалом ми вважаємо, що саме знання та інформація – це одне з найголовніших якостей професіоналів. Бо час не стоїть на місці, а разом з ним і технології. А бути для нас завжди «на гребені хвилі» - це як кажуть: «справа честі».

Інтернет магазин «ТопТвердотоп» пропонує вам великий вибір кліматичного обладнання: твердопаливні котли, пелетні котли, комбіновані котли...

Дуже хочеться звернути Вашу увагу на те, що поставка продукції здійснюється «напряму» з завода-виробника, без усякого рода посередників. Саме це, в першу чергу, прямопропорційно позначається на ціні, тобто ми формуємо максимально низькі та демократичні ціни – нижче Вам просто не знайти.

Разом з тим, на всю придбану продукцію в магазині «ТопТвердотоп», діє офіційний гарантійний термін від завода виробника, що говорить про дійсно високу якість товару. Для постійних та оптових клієнтів передбачена індивідуальна та дуже гнучка система знижок.

Придбаний в нашому інтернет-магазині «ТопТвердотоп» товар доставляеться в усі регіони України в максимально короткий строк.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner